وقتی لاله اسکندری ماموران گشت ارشاد را کتک می‌زند و نیروی انتظامی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند!

تگها |۱۳۹۱ تیر ۱۰, شنبه قبلا درباره ماجرای دستگیری لاله اسکندری در برج میلاد از قول دوستانی که حضور داشتند٬ نوشته بودم که خانم اسکندری برخورد محکمی با گشتی‌ها داشته. به تازگی خبری از قول سایتهای حکومتی خواندم که نشان می‌دهد قضیه بسیار فراتر بوده و ایشان با ماموران وقیح گشت ارشاد برخورد مناسبتری داشتند. شرح ماجرا از قول سایت حکومتی در پایین آورده می‌شود٬ تنها توجه دوستان را به این جلب کنم که برخلاف باور عمومی دست این حکومت برای هر کاری باز نیست و بسیاری جاها نیز مجبور است کوتاه بیاید و عقب‌نشینی کند. باشد که قدر قدرت و اتحادمان را بیشتر بدانیم!

 «چندی پیش مامورین ناجا که برای اجرای قانون عفاف و حجاب در محل کنسرتی حاضر شده بودند با خانم بازیگری مواجه می‌شوند که وضعیت ظاهری وی نیاز به تذکر داشت. اما این خانم بازیگر بی‌اعتنا به مامور ناجا راه خود را ادامه می‌دهد و مجددا مورد اعتراض مودبانه مامورین قرار می‌گیرد. تذکر مجدد باعث می‌شود این بازیگر نامی سینما مقابل چشم حاضرین ابتدا شروع به فحاشی کند و بعد هم با تندی و توهین به ناجا به سمت یکی از مامورین حمله ور شود و به صورت وی چنگ بزند. طبیعی است که وی دستگیر و بازداشت شود. در خبر‌ها نیز آمد که چند تن از مامورین ناجا از وی شکایت شخصی کرده‌اند. تا اینجای ماجرا آن چیزی است که در رسانه‌ها منتشر شد.
 اما سرنوشت این خانم چه شد؟ با وی چه برخوردی صورت گرفت؟ برای این تخلف محرز وی چه مجازاتی در نظر گرفته شد؟ آیا برخوردی که با وی شد می‌تواند درس عبرتی برای دیگران شود؟ آیا مر قانون و عدالت در صدور حکم قضائی برای این خانم بازیگر اعمال شده است؟ متاسفانه قانون اجرا نشد. وی برخلاف بقیه متهمین بجای بازداشتگاه به نمازخانه ناجا راهنمائی می‌شود و مدت کوتاه بازداشت خود را در آنجا بسر می‌برد. پس از دستگیری حداقل ده نفر از مسئولین تماس می‌گیرند و ناجا را تحت فشار قرار می‌دهند تا وی را آزاد کنند. نهایتا نیز وی آزاد می‌شود و مامورین ناجا مجبور می‌شوند شکایت خود را پس بگیرند.»

 با درود به خانم اسکندری که مقابل تعدی به حقوق شخصی‌شان محکم ایستادند!
 منبع خبر: http://www.teribon.ir/​archives/111747

1 دیدگاهوقتی لاله اسکندری ماموران گشت ارشاد را کتک می‌زند و نیروی انتظامی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند!


  1. ناشناس

    اقا دمش گرم افرين به غيرت ايرونيش كه خودشو نفروخت

    ۲۲ تیر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۴